Očkovací tým Girasole

Je naší povinností myslet i na ty, jejichž hlas není slyšet a vlastními silami, ani za pomoci rodiny, se do budoucích očkovacích center nedostanou. Kdo jiný by měl v tuto chvíli nabídnout pomoc, než my, organizace poskytující vysoce specializovanou mobilní zdravotní péči. 

Připravili jsme MOBILNÍ OČKOVACÍ TÝM a jsme připraveni k využití našich kapacit pro pomoc lidem z nejohroženější skupiny obyvatel, kteří se do očkovacích míst nedostanou. Jedná se především o lidi chronicky nemocné a starší 80 let, kteří nemají možnost opustit svou domácnost z důvodu nemoci či snížené schopnosti pohybu

Od 1. března 2021 je vakcína v omezeném množství distribuována také praktickým lékařům. Kontaktujte nejdříve praktického lékaře s dotazem, zda vakcínu má a může Vás naočkovat. Pokud tuto možnost u svého lékaře máte, nebo mít budete, nevyplňujte naši žádost a ponechte, prosíme, prostor pro očkování mobilním týmem těm, kteří tuto možnost nemají. Děkujeme!

Podmínky k provedení očkování, informace o průběhu očkování a podání žádosti o návštěvu mobilního týmu můžete kliknutím na tlačítko níže.


SPOLUPRÁCE

Máte-li zájem o spolupráci jako lékař/ka, sestra, dobrovolník, chcete nám pomoci a jít do toho s námi? Vyplňte formulář níže. Ozveme se Vám.