V souvislosti se šířícím se onemocněním, současným a nastávajícím omezením běžných kontaktů, s ohledem na velkou zranitelnost osaměle žijících seniorů a nemocných, zřizuje GIRASOLE, z. s. Hustopeče na dobu nezbytně nutnou, nepřetržitou linku pomoci seniorům.

tel.: 773 485 935

Na tento telefon se mohou obracet senioři, osoby se zdravotním postižením nebo chronickým onemocněním , kteří mohou mít v současné době, plné omezení a mimořádných opatření, těžkosti se zařízením běžných záležitostí jako jsou např. zajištění nákupu, léků nebo přípravě stravy ... 

Linka slouží ke zprostředkování pouze nutné pomoci lidem, kteří si v nastalé situaci nemohou pomoci vlastními silami, nemohou se spolehnout na pomoc rodiny nebo blízkých osob, jsou seniorského věku, s postižením nebo trpí chronickým onemocněním.  

NABÍZÍM POMOC

V níže uvedeném formuláři nám můžete na sebe zanechat kontakt a napsat, jakou pomoc nabízíte. Děkujeme Vám za Vaši ochotu, pokud bude potřeba, pomoci využijeme, nebo nasměrujeme tam, kde je pomoci zapotřebí.

POTŘEBUJI POMOC

Pokud hledáte pomoc a nemůžete si poradit vlastními silami, nemůžete se spolehnout na pomoc rodiny nebo blízkých osob, jste seniorského věku, s postižením nebo trpíte chronickým onemocněním můžete vyplnit formulář níže, nebo zavolat na naši SENIORLINKU