Práce u nás

Sociální pracovník/pracovnice

Nástup od: 1. 9. 2019

Mzda: 22.000 - 27.000 dle praxe a zkušeností

Pracoviště: Mrštíkova 122/1, Hustopeče

Pracovní doba: pružná, nerovnoměrně rozvržená

Náplní práce je činnost sociálního pracovníka v rámci registrovaných sociálních služeb, jednání se zájemci o službu, provádění sociálního šetření, vedení dokumentace, vedení individuálního plánování. Dále koordinace služby, vedení týmu pracovníků, příprava rozpisů služeb, realizace změn, každodenní kontakt s pracovníky, uživateli a jejich rodinami. Požadujeme splnění kvalifikace pro práci sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb. (minimálně VOŠ nebo VŠ sociálního zaměření), ŘP skupiny B, aktivní řidič.

Motivační dopis a životopis zašlete na info@girasole.cz.

Vedoucí služby Tísňová péče

Nástup od: 1. 9. 2019

Mzda: 22.000 - 25.000 dle praxe a zkušeností

Pracoviště: Hybešova 5, Hustopeče

Pracovní doba: pružná, nerovnoměrně rozvržená 

Vedoucí pracovník/ice sociální služby Tísňové péče pro seniory a osoby se zdravotním postižením (SOS tlačítka). Vedení týmu pracovníků, jejichž náplní je vyřizování tísňových hovorů, komunikace a aktivizace uživatelů služby po tefefonu, více zde. Dále koordinace služby, vedení týmu pracovníků, příprava rozpisů služeb, realizace změn, každodenní kontakt s pracovníky, uživateli a jejich rodinami. Motivační dopis a životopis zašlete na info@girasole.cz.

Požadujeme základní manažerské schopnosti - vedení týmu lidí, vysokou spolehlivost a zodpovědnost, velmi dobrou komunikaci, výbornou znalost práce na PC a ovládání dotykového zařízení (ovládání tabletu, PC, práce na google, word, excel, mail), sociální cítění, ochotu pomoci a poradit, naslouchání, umění vyhodnocení situací, schopnost reflektování své práce, ŘP skupiny B, aktivní řidič.

Upřednostněni budou zájemci splňující kvalifikaci pro práci sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb. (minimálně VOŠ nebo VŠ sociálního zaměření). 

Všeobecná sestra

Nástup od: 1. 8. 2019 (možné i od 1. 9. 2019)

Mzda: 22.000 - 25.000 dle praxe a zkušeností

Pracoviště: Hybešova 5, Hustopeče

Pracovní doba: pružná, nerovnoměrně rozvržená

Terénní domácí hospicová péče - mobilní specializovaná paliativní péče. Kvalifikační předpoklady: Výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu - (středoškolské s maturitou, vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské - obor ošetřovatelství).

Jiné požadavky: Samostatnost, spolehlivost a dochvilnost, pozitivní vztah k seniorům, předchozí zkušenost s prací s nevyléčitelně nemocnými pacienty, případně v sociálních službách pro seniory je vítána.

Co nabízíme: Možnost plného i zkráceného pracovního úvazku, případně i DPP. Zázemí dobrého kolektivu, smysluplná práce s důrazem na důstojnost člověka a na vysokou kvalitu služby, odborné vzdělávání v péči o seniory, v oblasti paliativní péče. Žádost a životopis zašlete na info@girasole.cz.