Podporovatelé a dárci Girasole

Snažíme se hledat nejrůznější cesty, jak pomáhat. Některé z našich služeb a projektů dokážeme realizovat z vlastních zdrojů, jiné zejména díky podpoře ze strany individuálních a firemních dárců. Velmi si vážíme toho, že se na cestu pomoci rozhodujete vydat právě spolu s Girasole z.s.

Velkou pomocí jsou nám jednorázové i pravidelné finanční dary, ale také podpora konkrétními hmotnými dary pro klienty. Důležitá je i pomoc v osvětě a propagaci, nehmotná  podpora skrze nabídnutou službu nebo nabídka účasti na nejrůznějších akcích. Děkujeme!


Velké poděkování patří všem dárcům - srdcařům, kteří se svojí pomocí stávají nezastupitelnými partnery v tom, co děláme pro druhé!

Chcete se i Vy podílet na tom dobrém, co pro druhé děláme? Budeme moc rádi, když se přidáte k srdcařům Girasole a stanete se našimi podporovateli a dárci. 

Nemůžete nás přímo podpořit, ale líbí se Vám co děláme? Povězte o nás ostatním firmám a inspirujte se myšlenkou pomoci společně s námi. 

Chcete namísto finanční podpory udělat konkrétní dobrý skutek nebo nás zkrátka podpořit jinak? Jsme připraveni na každý nápad a možnost, jak pomáhat - chcete-li nás podpořit nákupem konkrétního potřebného vybavení či zdravotnického materiálu nebo máte v hlavě nápad na akci, které bychom mohli být součástí, dejte nám vědět. 
Těšíme se na spolupráci! 

Portfolio firemních dárců a podporovatelů

Coffeesquare s.r.o.
Procházka & Co., advokátní kancelář
MOSS Logistics, s.r.o.
SCOTT AUTOMATION, a.s.
Kobylské vinařství ČAČÍK
PACKUNG s.r.o.
Vinařství ČERVINKA
Vinařství Langr
Vinařství Gorčíkovi
Moravčíkova vína
APEX CENTRAL EUROPE, s.r.o.
Kolektiv Celního úřadu pro JmK
Aleš Sadil, Pidistudio.com
Víno Strýček
Svazek obcí Modré hory