Darujte

Podpořte nás v tom, co děláme pro druhé. Potřebujeme Vás!

Spolu s vámi nejsou sami! 

celoroční dárcovská kampaň na podporu domácího hospice 

Potřebujeme Vás! Potřebujeme Vás, kteří nás podrží v tom, co děláme pro druhé. Díky Vám a Vaší štědrosti pak můžeme pořizovat třeba nové přístroje a pomůcky nebo platit drahé léky, na které zdravotní pojištění nedosáhne. I díky Vám může být život těch, o které pečujeme, o něco lepší a radostnější. Díky Vaší pomoci a naší péči v tom NEJSOU A NEZŮSTANOU SAMI!

dárcovská stránka

 

1. paliativní sanitka - sanitka, která plní přání

Odvezli jsme velmi těžce nemocného pacienta z ČR na Ukrajinu, abychom mu splnili poslední přání: vrátit se domů ke svým blízkým aby tam mohl zemřít. Takových přání v závěru života je ale mnohem víc... zajet do lesa, na ryby, na pole, do svého rodiště... a tyto můžeme díky sanitce plnit. K tomu potřebujeme Vaši pomoc. 

stránka projektu

dárcovská stránka

 

Pomoc Ukrajině

již rok přijíždíme každý měsíc na Ukrajinu, kde v rámci mezinárodní spolupráce HUMANOSH Med Evacuation provádíme pod hlavičkou WHO (Světová zdravotnická organizace) evakuace nemocných či raněných dětí i dospělých. Stáváme se tak součástí jejich smutných příběhů a naší pomocí dokazujeme, že dobro ze světa ještě nezmizelo a zase se vrací do jejich životů. Bez vás a vašich darů by to ale nikdy nešlo. 

dárcovská stránka

 

Každý dar je pro nás a hlavně naše klienty velikou pomocí. Máme radost, že se k Girasole přidávají jak jednotlivci, tak i firemní dárci. Děkujeme, že nás podporujete v tom, co děláme pro druhé!