Formulář pro zájemce o SOS tísňové tlačítko

V tomto formuláři nám můžete na sebe zanechat kontakt v případě zájmu o informace. Formulář je nezávazný, nejedná se o objednávku.

Tísňová péče

Každý z nás se bojí situací, ve kterých si nevíme rady, nemůžeme si sami pomoci a případná pomoc je daleko. O to víc to platí pro seniory a osoby se zdravotním postižením, se sníženou schopností pohybu, orientace nebo ohrožení při riziku náhlého zhoršení zdravotního stavu. Nejen noviny, ale i nemocniční oddělení se plní příběhy starších lidí, kteří doma upadli nebo ztratili vědomí a zůstali tak přinejmenším několik hodin bez pomoci a možnosti si ji přivolat.

Tísňová péče je sociální služba, jejíž cílem je zajištění bezpečného života např. pro seniory nebo osoby se zdravotním postižením. Senior má k dispozici zařízení ve formě tlačítka velikosti náramkových hodinek, krabičky velikosti zápalek nebo telefonu s SOS tlačítkem. V případě nouze, např. při pádu po uklouznutí v koupelně nebo při náhlém zhoršení zdravotního stavu si tak může jednoduchým stiskem tlačítka přivolat pomoc odkudkoli. Některá zařízení dokonce dokáží rozpoznat ohrožení sama.

Okres Břeclav dokážeme pokrýt naším operátorem a výjezdovou službou s dojezdem kolem 30ti minut. Rádi uvítáme spolupráci s městy i obcemi, které budou mít zájem o zajištění služby pro své občany.Služba tak 365 dní v roce pomůže seniorům nebát se žít život podle svých představ a nenechat se omezit strachem z bezmoci a ze zdravotních rizik, které z nouzových situací plynou.

Informace na tel.: 775 246 953

 

 

Spolupracujeme:


 
Co nabízíme?
Tísňové telefony a zařízení
Kolik to stojí?
Pro koho je služba určena?
Kontakt
Dokumenty ke stažení

 

KONTAKTY

KANCELÁŘ:

Mrštíkova 122/1
693 01 Hustopeče

PRACOVIŠTĚ POLIKLINIKA
Domácí hospic, Poradna pro pečující, Dispečink

Hybešova 5 - budova polikliniky
693 01 Hustopeče
+420 775 246 954 dispečink info@girasole.cz
Vytvořeno službou Webnode